Політика конфіденційності

Політика конфіденційності Лілі Мілі (Lily Mily)

Останнє змінення: 10 серпня 2022 р.

Контактна інформація контролера даних:

Компанія: INPREZA LLC

Адреса: INPREZA LLС

Адреса електронної пошти: lilymily.com@gmail.com

Про цю політику конфіденційності

Ця політика конфіденційності Lily Mily («Політика конфіденційності») застосовується до персональних даних, які ми отримуємо від вас, коли ви використовуєте наш веб-сайт https://lilymily.com («Веб-сайт») та наші мобільні програми під назвою Lily Mily Coloring book-game for Toddlers і Lily Mily Drawing for Kids (“Додатки”) (спільно звані “Lily Mily”).

Наша Політика конфіденційності повідомляє вам, які особисті та неособисті дані ми отримуємо від вас, як ми їх збираємо, як ми їх захищаємо, як ми їх передаємо, як ви можете отримати доступ до них та змінити їх, а також як ви можете обмежити їх передачу нам. . Політика конфіденційності також пояснює деякі законні права, які ви маєте щодо ваших особистих даних.

ЦЕ Є ОБОВ’ЯЗКОВОЇ УГОДИ МІЖ ВАМИ І КОМПАНІЄЮ. ВИКОРИСТОВУЮЧИ ПОСЛУГИ, ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЯ З УМОВИ СПРАВЖНІЙ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ ТА УМОВИ. СПРАВЖНЯ ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ МІСТИТЬ ВАЖЛИВУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЗБОРУ ОСОБИСТІЙ ІНФОРМАЦІЇ ВІД ДІТЕЙ ДО ТРИНАДЦЯТИ РОКІВ. Будь ласка, уважно прочитайте цю політику перед доступом або використанням послуг.

Ця Політика конфіденційності пояснює, як Компанія може збирати, використовувати та розкривати інформацію, яку ми отримуємо через наш веб-сайт або Послуги, що надаються відповідно до Умов. Як використовується в цій Політиці конфіденційності, “Особиста інформація” означає інформацію, яка сама по собі або в поєднанні з іншою інформацією може бути використана для швидкої ідентифікації, зв’язку або визначення вашого місцезнаходження, наприклад, ваше ім’я, адресу, адресу електронної пошти або номер телефону . Ми не вважаємо, що Особиста інформація включає інформацію, яка була агрегована та/або знеособлена таким чином, щоб третя сторона не могла легко ідентифікувати конкретну особу.

Визначення

«НЕПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ» — це інформація, яка не дозволяє ідентифікувати особистість. «ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ» означає будь-яку інформацію, що відноситься до ідентифікованої або ідентифікованої фізичної особи («суб’єкта даних»), таку як ім’я суб’єкта даних, ідентифікаційний номер, дані про місцезнаходження або онлайн-ідентифікатор. Персональні дані багато в чому подібні до інформації, що дозволяє встановити особистість (PII). Однак персональні дані ширші за обсягом та охоплюють більше даних, ніж PII.

«GDPR» означає Загальний регламент із захисту даних (ЄС) 2016/679 Європейського парламенту та Ради від 27 квітня 2016 р. щодо захисту фізичних осіб щодо обробки персональних даних та про вільне переміщення таких даних.

CCPA означає Каліфорнійський закон про конфіденційність споживачів від 2018 року.
COPPA означає Закон про захист конфіденційності дітей в Інтернеті від 1998 року.
«ЄЕЗ» включає всі нинішні держави-члени Європейського Союзу та Європейської економічної Область. Для цілей цієї політики ЄЕЗ включає Сполучене Королівство Великобританії та Північна Ірландія.

Інформація, яку ми збираємо, та як ми її збираємо

При використанні Lily Mily, ми Вас можемо попросити надати нам деякі особисті дані. З метою прозорості ми докладно пояснюємо, які персональні дані ми збираємо та до яких маємо доступ, цілі, для яких ми їх використовуємо, та правові підстави, на які ми спираємось при обробці ваших персональних даних. Ми дотримуємося всіх принципів мінімізації ваших даних. Тобто, що ми збираємо лише мінімальний необхідний обсяг персональних даних для подальшого використання вами Lily Mily.

Ми використовуємо ваші персональні дані для обмежених, певних та законних цілей, докладно описаних у цій Політиці конфіденційності. Ми не використовуємо ваші персональні дані повторно у майбутньому. Це означає, що ми не використовуємо їх для будь-яких цілей інших цілей, відмінних від цілей, для яких були надані ваші особисті дані. Нижче ви можете знайти повну інформацію та типи персональних даних, які ми збираємо, цілей, а також для яких ми їх використовуємо.

Персональні дані, що збираються через Програми

Коли ви використовуєте Програми, ми збираємо вашу адресу електронної пошти, ім’я та вік. Ми використовуємо такі дані для наступних цілей:

Більше того, ми автоматично збираємо певну необхідну інформацію, яку надалі використовуємо для повторного залучення та повторної атрибуції. Ми просимо звернути увагу на те, що ця інформація (наприклад, ідентифікатор вашого пристрою) може вважатися відповідно до певного законодавства особистими даними, такі технічні дані жодним чином не дозволяють нам ідентифікувати вас як особистість, і ми не збираємося цього робити. Ми докладно розписали всі типи технічної інформації, яку ми автоматично збираємо через Програми, перерахували далі:

 • Ідентифікатор пристрою;
 • Тимчасові позначки, які повідомляють нам, коли ви встановлюєте або вперше запускаєте програму;
 • Інформація, надіслана мережами самозвітності, такими як Facebook, Snapchat та Google Ads;
 • URL-адреси, на які ви натискаєте до доступу до програми або пізніше;
 • Інформація про те, як ви використовуєте Додаток;
 • Оголошення, на які ви натискаєте або переглядаєте;
 • Інші дані про вашу поведінку в Інтернеті.

Перераховану вище технічну інформацію ми використовуємо для детального аналізу використання вами.

Дану інформацію ми збираємо для Програм, з’ясування того, як ви знаходите Програми, ми вивчаємо причини, що спонукають вас встановлювати або видаляти Програми, і відстеження вашої поведінки в Інтернеті.

Ми зберігаємо ці дані до тих пір, поки це необхідно для її цілей, але не більше ніж 12 місяців.

Законними підставами, на які ми покладаємося під час збору інформації та використання ваших персональних даних, є «виконання договору з вами», «ваша згода» (для точкових рекламних електронних листів, якісного маркетингу та реклами) та «переслідування наших законних ділових інтересів» (т е. забезпечення безпеку Додатків та дотримання нами застосовних законів, а також для детального аналізу та подальшого розвитку Додатків).

Аналітичні дані

Програми, завантажені з Google Play Store, в той момент, коли ви використовуєте ми використовуємо пропонованого Google нашого стороннього постачальника аналітичних послуг Firebase (https://firebase.google.com), який автоматично збирає інформацію від вас наступні технічні персональні та неперсональні дані.:

 • Айпі адреса;
 • Кількість сеансів;
 • Тривалість сеансу;
 • Утримання;
 • Події;
 • встановити джерело;
 • а також IDFA;

Дані дані ми використовуємо наступних цілей:

 • Аналіз технічних аспектів використання вами Додатків;
 • Оптимізуйте програми під свої потреби;
 • Запобігати шахрайству та зловживанню Додатками;
 • Забезпечити безпеку додатків; а також
 • Показувати вам релевантну рекламу.
 • Запропонувати повний спектр наших послуг;
 • Контроль за віковими обмеженнями, що відповідають законодавству вашої країни проживання;
 • Купівля тарифу FULL VERSION чи конкретних окремих розділів у додатках;
 • Персоналізація власного досвіду для надання спеціальних пропозицій, адаптованих саме для вас;
 • Використання промокодів;
 • Персоналізація контенту;
 • Пошук та виправлення помилок;
 • Консультаційна допомога користувачам;
 • Використання в адміністративних, аналітичних та статистичних цілях;
 • Забезпечення та просування зв’язку між користувачами;
 • Надання рекламної/маркетингової інформації, у тому числі спільних спеціальних пропозицій Компанії та наших партнерів;
 • Реклама/прямий маркетинг та оцінка ефективності;
 • Управління передплатою та відписка;
 • Захист від будь-яких зловмисних дій користувачів та у зв’язку з іншими міркуваннями безпеки Компанії;
 • Захист законних інтересів Товариства;
 • Дотримання інших вимог законодавства, у тому числі щодо забезпечення своєчасного зворотного зв’язку на запити суб’єктів даних та наглядових/правоохоронних органів.
 • Відбір кандидатів на роботу та працевлаштування у Товаристві.

Просимо Вас віднестись з розумінням, щодо певного виду цільової реклами в наших мобільних додатках, у тому числі рекламу третіх осіб, для збору коштів на розробку, розповсюдження та технічну підтримку наших програм, більшість з яких безкоштовні. Наприклад, під час використання нашої програми ви можете бачити сторонню рекламу.

Для надсилання вам будь-яких рекламних/маркетингових повідомлень електронною поштою потрібна ваша конкретна згода, яка може бути відкликана у будь-який час (у тому числі шляхом звернення до співробітника захисту даних).

З великим проханням просимо Вас розкривати лише ті особисті дані, які необхідні для надання вибраної послуги, розсилки або відповіді на ваш конкретний запит/претензію. Якщо ви вирішите розкрити свої додаткові особисті дані з використанням, ми забезпечимо їхню обробку з належним рівнем безпеки.

Ми зберігаємо такі дані до тих пір, поки це необхідно для її цілей, але не більше ніж 12 місяців. Правовими підставами, на які ми покладаємося при обробці вищезазначених даних, є «переслідування наших законних ділових інтересів» (тобто аналіз, розширення та захист KLA) та «ваша згода».

Цілі обробки персональних даних

Компанія надає послуги та робить свої програми доступними практично по всьому світу. Ми використовуємо зібрану інформацію про користувачів/клієнтів в основному для забезпечення належної якості наших послуг, зокрема, для покращення вашого ігрового досвіду та покращення функцій та можливостей наших програм у майбутньому. Ми можемо аналізувати інформацію, пов’язану з використанням програм, щоб адаптувати завдання користувача, щоб вони краще відповідали потребам користувача.

Купівля у додатку

Деякі наші програми мають функцію покупки всередині програми (план FULL VERSION або певні розділи).

Просимо вас звернути увагу, що всі покупки у програмі обробляються зовнішнім платіжним процесором, який може в свою чергу збирати необхідну інформацію безпосередньо від вас. А саме, обробник платежів може запросити особисту адресу платника, а також певні дані банку чи кредитної картки відповідно до своєї власної політики конфіденційності (будь ласка, ознайомтеся з нею перед відправкою таких даних будь-якому зовнішньому обробнику).

Зовнішні платіжні системи не передають надану вами інформацію, і ми не маємо даних кредитної картки. Однак ми отримуємо зведення про всі досконалі покупки, включаючи суму транзакції, яка необхідна для надання доступу до вашої покупки в додатку.

Зберігання персональних даних

Ми використовуємо хмарні сервіси Google LLC (Google Ireland Limited, Gordon House, Barrow Street, Dublin 4) для безпеки персональних даних.

Конфіденційні дані

Ми не збираємо будь-яким спеціальним чином конфіденційні (персональні) дані до спеціальних категорій персональних даних («конфіденційні дані») від вас, якщо ви не вирішите на свій розсуд надати нам такі дані. Персональні дані про ваше здоров’я, расове походження, сексуальну орієнтацію, релігію та політичні переконання, членство у професійній чи торговій асоціації.

Умови промокоду

Промокоди Lily Mily (далі — «Промокоди») надаються Lily Mily (безпосередньо або через партнера) відповідно до Умов надання послуг («Умови та положення»). Кожен промокод надається у зв’язку з наданням повного або часткового доступу (як визначено в Умовах).

Промокод

Кожен промокод забезпечує доступ до FULL VERSION або окремих розділів:

 1. за спеціальною ціною;
 2. починаючи з моменту, коли ви підтверджуєте свою згоду з Рекламним кодом, надсилаючи дійсні платіжні реквізити, які приймає Lily Mily (Промо-період);
 3. за деяких обставин, з урахуванням загального ліміту дозволених погашень цього Промокоду. 

Сплачуючи промокоди, ви:

 • надаєте свою згоду на рекламованим промокодом;
 • прийняти та погодитися з цими Умовами промокоду;
 • визнаєте та погоджуєтесь з Умовами.

Право

Щоб мати право на отримання промокоду, користувачі повинні відповідати всім наступним умовам (кожна з яких називається «Правомочний користувач»):

 • Якщо ви не маєте підписки на попередній промокод, який рекламується як доступний для поточних передплатників, чинний передплатник; 
 • Промокоди не сумуються;
 • Купити повну версію або окремо розділ є можливість з використанням промокоду, але одноразове введення;
 • Право на використання промокоду залишається до наступного оновлення мобільного додатку, далі промокод необхідно встановити повторно;
 • Надайте Lily Mily дійсний та актуальний спосіб оплати, затверджений Lily Mily; 
 • Додаткові кваліфікаційні вимоги (якщо є), які час від часу рекламуються у зв’язку з промокодом. Відповідні вимоги користувачі можуть прийняти промокод один раз. Попередні користувачі не можуть скористатися пропозицією повторно.

Доступність

Рекламний код має бути прийнятий до закінчення терміну його дії, якщо такий є. За винятком випадків, коли це заборонено законом, Lily Mily залишає за собою право змінювати, зупиняти або припиняти дію Рекламного коду в будь-який час і з будь-якої причини, і в цьому випадку ми не будемо дотримуватись наступних реєстрації Рекламного коду.

Тривалість та скасування

Купівля у додатку

Деякі наші програми мають функцію покупки всередині програми (план FULL VERSION або певні розділи).

Зверніть увагу, що дії промокоду не припиняється, якщо ви здійснили покупку програми в акційний період. Термін дії промокоду закінчується, якщо ви не зробили покупки в зазначені терміни. Після закінчення зазначених термінів, плата за програму буде в повному обсязі. Всі покупки в програмі обробляються зовнішнім платіжним процесором, який може збирати інформацію безпосередньо від вас. Зокрема, обробник платежів може запросити адресу платника, а також дані банку чи кредитної картки відповідно до своєї власної політики конфіденційності (будь ласка, ознайомтеся з нею перед відправкою таких даних будь-якому зовнішньому обробнику).

Зовнішні платіжні системи не передають надану вами інформацію, і ми не маємо даних кредитної картки. Однак ми отримуємо зведення про всі досконалі покупки, включаючи суму транзакції, яка необхідна для надання доступу до вашої покупки в додатку.

Якщо ви не скасуєте підписку до закінчення рекламного періоду, ви автоматично станете постійним передплатником, і ваша підписка Lily Mily Premium продовжуватиме автоматично продовжуватись на додаткові періоди, що дорівнює закінченню терміну підписки, якщо ви не відміните її до закінчення відповідної підписки. термін відповідно до положень та умов Lily Mily. Зазначений вами спосіб оплати автоматично стягуватиме поточну вартість передплати. Якщо ви скасуєте дію протягом Терміну проведення акції, ви втратите доступ до Lily Mily Premium, і ви розумієте та погоджуєтеся з тим, що ви не отримаєте відшкодування або обміну будь-якого роду, у тому числі за будь-яку невикористану віртуальну валюту або інший Віртуальний предмет, будь-який Контент або дані, пов’язані з використанням Сервісу або для чого-небудь ще.

Обмін даними

Використовуючи Рекламний код, ви розумієте та погоджуєтесь з тим, що ваші анонімізовані агреговані дані можуть бути передані Lily Mily партнеру чи провайдеру, який надав вам Рекламний код.

Розсилка новин

Коли ви підписуєтесь на інформаційний бюлетень через форму, доступну на Веб-сайті або в Програмах, ми збираємо вашу адресу електронної пошти. Ми використовуємо вашу адресу електронної пошти, щоб доставляти вам запитані інформаційні бюлетені. Правова основа, на яку ми покладаємося при обробці вашої адреси електронної пошти, є «ваша згода». Ми зберігаємо такі дані доти, доки ви не скасуєте підписку на нашу розсилку.

Коментарі

Коли ви залишаєте коментар під одним із наших повідомлень у блозі, доступних на Веб-сайті, ми збираємо ваше ім’я, веб-сайт та будь-яку інформацію, яку ви вирішите надати нам у своєму коментарі. Ми використовуємо таку інформацію для розміщення вашого коментаря та забезпечення безпеки веб-сайту. Правовою основою, на яку ми покладаємося, є «переслідування наших законних ділових інтересів» (тобто підтримка, розвиток та просування Бімі Бу). Ми зберігаємо такі дані до тих пір, поки ваш коментар залишається на веб-сайті.

Зворотній зв’язок

Якщо ви Вам необхідно, ви можете зв’язатися з нами, ми можемо вести облік будь-яких ваших питань або скарг, а також рекомендацій, компліментів та відповідей. По можливості, ми видалимо всі Ваші особисті дані, які не потрібні для ведення таких записів.

Cookie

Веб-сайт та Програми використовують файли cookie. Файл cookie визначається як невеликий фрагмент текстових файлів, даних та інформації, такий як ідентифікатор користувача, ім’я користувача і т. д. для дітей в даний час немає функції входу в систему, тому конфіденційні дані не збираються. Але ми відслідковуємо сторінки, які користувач відвідує та насолоджується, щоб ми могли оптимізувати взаємодію з користувачем та пропонувати типи сторінок та розділи, які йому подобаються або можуть сподобатися. Конфіденційні дані не компілюються, конфіденційність користувачів не порушується.

Існує декілька типів файлів cookie, а саме: (i) постійні файли cookie, які залишаються дійсними доти, доки ви їх самі не видалите, (ii) файли cookie, які залишаються дійсними до закінчення терміну їх дії, також і iii) сеансові файли cookie, які зберігаються у веб-браузері та залишаються чинними до моменту закриття браузера. Файли cookie також можуть бути (i) власними файлами cookie (встановлюваними самим вихідним веб-сайтом) та (ii) сторонніми файлами cookie (розміщуваними сторонніми веб-сайтами).

Погоджуючись прийняти використання нами необов’язкових файлів cookie через банер згоди з файлами cookie. Ви надаєте дозвіл нам та третім сторонам, з якими ми співпрацюємо на розміщення, зберігання, а також доступ до деяких або всіх файлів cookie на вашому пристрої. Нижче описано типи файлів cookie.

Ми використовуємо такі типи файлів cookie:

 • Основні технічні файли cookie, які дуже суворо необхідні для забезпечення правильного та якісного функціонування Lily Mily та надання необхідних послуг;
 • Файли cookie переваг, які дозволяють нам зберігати ваші побажання та переваги для подальшого розвитку;
 • Маркетингові файли cookie, ці файли cookie дозволяють нам створювати, реалізовувати та аналізувати наші маркетингові кампанії. Такі cookie-файли дозволяють нам звертатися до потрібних клієнтів, для аналізу ефективності наших маркетингових кампаній і пропонувати вам точкову персоналізовану рекламу;
 • Статистичні cookie-файли , які дозволяють нам створювати необхідні статистичні звіти про те, як ви використовуєте Lily Mily.

Ми використовуємо файли cookie для наступних спільних цілей:

 • Визначення районів Лілі Мілі, які ви відвідали;
 • Персоналізація контенту, який ви бачите Lily Mily;
 • Аналіз використання вами Lily Mily;
 • Ремаркетинг наших продуктів чи послуг для вас;
 • Запам’ятовування ваших переваг, налаштувань та даних для входу;
 • Таргетована реклама та показ об’яв, що відповідають вашим інтересам;
 • Можливість залишати коментарі;
 • Дозволяє вам ділитися контентом із соціальними мережами.

Згода на використання файлів cookie.

У той час, коли ви використовуєте Lily Mily, ми можемо попросити вас надати нам свою згоду на використання нами файлів cookie за допомогою спливаючого банера згоди на використання файлів cookie (наприклад, якщо ви перебуваєте в ЄС). Якщо ви не даватимете згоди використання файлів cookie, ми не будемо надавати вам наші необов’язкові файли cookie. Ми просимо звернути увагу, що ви можете надати згоду використання файлів cookie, тільки в тому випадку, якщо ви досягли віку, коли ваша згода дійсно. Якщо ви молодші за цей вік, вам не дозволяється давати згоду без попереднього схвалення батьків.

Вимкнення файлів cookie Коли ми просимо дати згоду на використання нами необов’язкових файлів cookie, ви можете не давати такої згоди. У більшості веб-браузерів файли cookie ви можете відключити у своєму браузері за потреби у будь-який зручний час. Для цього необхідно вивчити документацію браузера, який ви використовуєте. Однак, якщо ви вимкнете файли cookie, ви не зможете правильно або взагалі не отримати доступ до функцій Lily Mily.

Пікселі (Веб-маяки)

Для збору загальної інформації про використання вами Lily Mily ми також можемо використовувати технологію, так звану веб-маячками (пікселями).

Пікселі (також відомі як веб-маяки), що є кодом, вбудованим у веб-сайт, відео, електронну пошту або рекламу, який надсилає інформацію про ваше використання на сервер. Існують різні типи пікселів, у тому числі пікселі зображень (які являють собою невеликі графічні зображення) та пікселі JavaScript (що містять код JavaScript).

Ця технологія дозволяє нам відстежувати використання спеціальних рекламних акцій або інформаційних банерів. За допомогою веб-маячків ми отримуємо інформацію, яка дозволяє статистично відстежувати кількість людей, які відкрили наші електронні листи. Веб-маяки також допомагають нам зрозуміти вашу поведінку.

Пікселі використовуються у поєднанні з файлами cookie для відстеження активності браузера на конкретному пристрої. Ми використовуємо пікселі від третіх осіб, які дозволяють відстежувати наші конверсії, показувати вам рекламу як на Сайтах, так і за їх межами, а також надавати вам додаткові функціональні можливості.

Відмова від надання персональних даних

Якщо ви не надасте нам достатньо персональних даних на запит, ми не зможемо надати вам всі наші продукти та послуги. Однак, ви можете отримати доступ і використовувати деякі частини Lily Mily, не надаючи нам свої особисті дані.

Продаж персональних даних та правонаступників

Ми не продаємо ваші персональні дані третім особам і не робитимемо цього в майбутньому.

У випадку злиття бізнесу або продаж компанії в цілому, який нестиме відповідальність за надання вам Lily Mily, ми зберігаємо за собою право передати ваші персональні дані новому власнику бізнесу. Нова компанія в свою чергу збереже за собою право використовувати ваші персональні дані відповідно до умов чинної Політики конфіденційності, а також будь-яких змін у цій Політиці конфіденційності, встановлених новою компанією. Ми також зберігаємо за собою право передавати ваші особисті дані, якщо наша компанія оголошує про банкрутство, а деякі або всі наші активи продаються іншій особі чи компанії.

Передача персональних даних з ЄЕЗ

Персональні дані, які ми отримуємо від вас, можуть зберігатися, оброблятися та передаватися між будь-якими країнами, в яких ми чи наші обробники даних працюємо. Європейський Союз не знайшов у США та деяких інших країнах адекватного рівня захисту персональних даних відповідно до статті 45 GDPR. Ми покладаємося на відступи для конкретних ситуацій, як це визначено у статті 49 GDPR. У разі необхідності передачі персональних даних за межі Європейської економічної зони (ЄЕЗ) ми подбаємо про те, щоб країна, в якій перебуває третя особа-отримувач, гарантувала адекватний рівень захисту ваших персональних даних, або ми укладаємо угоду з відповідною третьою стороною, яка забезпечує таку захист (наприклад, угода про обробку даних на основі попередньо затверджених стандартних договірних положень).

Скарги. Якщо раптом ви хочете потиснути скаргу на те, як ми обробляємо ваші особисті дані, ми просимо вас в першу чергу зв’язатися з нами і висловити свої побажання та стурбованість. Після того, як ви зв’яжетесь з нами будь-яким зручним способом, ми на протязі не пізніше 30 днів вивчимо ваші побажання та скаргу підготуємо вам відповідь. Якщо ви не задоволені результатом вашої скарги, ви маєте право подати скаргу до місцевого органу захисту даних.

Обмін інформацією з афілійованими особами та іншими третіми особами

Персональні дані ми не продаємо та не здаємо в оренду третім особам у маркетингових та рекламних цілях. Персональні дані ми можемо надати лише нашим стороннім постачальникам послуг. А саме нашим обробникам даних, які ми наймаємо для обробки даних від нашого імені. До таких сторонніх постачальників послуг належать:

Amazon, Snapchat, Pinterest, Amplitude, TikTok
push notifications delivery services (Apple)
analytics services (Appsflyer, Google, Facebook)
advertising networks (Facebook, Google, Snapchat, TikTok, Pinterest)
cloud storage (Amazon)

 • Facebook (Facebook Inc.): вимірювання установок та конверсій у додатку для отримання детальної інформації про зв’язки та рентабельність інвестицій, пов’язаних з вашою мобільною рекламою;
 • Google Cloud (Google LLC): серверна інфраструктура; великі дані;
 • Google Marketing Platform (Google LLC): комплексні аналітичні інструменти; маркетингові інструменти;
 • Google Firebase (Google LLC): аналітичні інструменти, зведені звіти про помилки та збої, інструмент push-повідомлень, інструмент віддаленого налаштування;
 • Unity (Unity Technologies): інструменти аналітики, інструмент віддаленого налаштування.
 • Наш постачальник послуг хостингу Go Daddy (https://www.godaddy.com/), розташований у США;
 • Наш постачальник аналітичних послуг Google Firebase (https://firebase.google.com), розташований у США;
 • Наш постачальник моделей атрибуції AppsFlyer (https://www.appsflyer.com), розташований в Ізраїлі; а також
 • Наші незалежні підрядники та консультанти.
 • Кожен із цих постачальників послуг не прагне збирати інформацію про конкретного користувача через нашу програму, а реалізує та дотримується власної політики конфіденційності, що відповідає застосовним нормам, включаючи GDPR. Якщо ви хочете дізнатися більше про правила обробки даних нашими партнерами, ознайомтеся з їхніми відповідними політиками конфіденційності.

Розкриття ваших персональних даних

Розкриття ваших персональних даних обмежується ситуаціями, коли це необхідно для таких цілей:

 • Забезпечення правильної роботи Lily Mily;
 • Надання вам послуг;
 • Відповідаючи на запити;
 • Переслідуючи наші законні інтереси;
 • Захист наших прав, запобігання шахрайству та забезпечення безпеки;
 • Виконання наших договірних зобов’язань;
 • Правозастосовні цілі; або ж
 • Якщо ви дасте попередню згоду на таке розкриття.

Ваші неперсональні дані можуть бути розкриті третім особам для будь-яких цілей, тому що вони не ідентифікують вас як фізичну особу. Наприклад, покращення Lily Mily ми можемо ділитися нею з потенційними клієнтами чи партнерами з діловими чи дослідними цілями, у відповідь на законні запити державних органів або для розробки нових продуктів та послуг.

Надання інформації, необхідне згідно із законом

За законом ми можемо бути зобов’язані розкрити ваші особисті дані, якщо таке розкриття
потрібно повісткою до суду, законом або іншим судовим процесом;

 • необхідно для надання допомоги співробітникам правоохоронних органів чи урядовим правоохоронним органам;
 • необхідно для розслідування порушень чи іншого забезпечення дотримання наших умов;
 • необхідно захистити нас від судових позовів або претензій з боку третіх осіб, включаючи вас та/або інших користувачів; або
 • необхідно для захисту законних прав, особистої/нерухомої власності або особистої безпеки нашої компанії, користувачів, співробітників та афілійованих осіб.

Збереження та знищення ваших особистих даних

Зібрану інформацію (зокрема і особисту та неособисту) ми зберігаємо лише до того часу, як вона нам необхідна і не більше. Тобто до виконання її передбачуваних цілей чи інших юридичних чи ділових цілей (якщо ми маємо законну підставу для її зберігання). Ваша інформація може зберігатися в електронному вигляді, на папері або в обох формах. Для протягом періоду, необхідного для перевірки нашої діяльності, виконання наших договірних зобов’язань, реалізації наших законних інтересів, проведення аудитів. Після цього періоду інформація видаляється.

Захист прав на недоторканність приватного життя третіх осіб

Якщо будь-які публікації, які ви робите на Lily Mily, містять інформацію про третіх осіб, ви погоджуєтесь переконатися, що ви маєте дозвіл на включення цієї інформації. Хоча ми не несемо юридичної відповідальності за дії наших користувачів, ми видалимо будь-які повідомлення, про які нам повідомлять, якщо такі повідомлення порушують права на недоторканність приватного життя інших осіб.

Не відстежувати налаштування

Деякі веб-браузери мають настройки, які дозволяють заборонити нам відстежувати переміщення в Lily Mily. Лілі Мілі не підпорядковується таким налаштуванням при передачі та виявленні Лілі Мілі. Ви можете вимкнути ці функції відстеження та інші параметри безпеки у своєму браузері, звернувшись до посібника користувача вашого браузера.

Посилання на інші веб-сайти

Lily Mily може містити посилання на інші веб-сайти. Ці веб-сайти не перебувають під нашим контролем і не підпадають під дію нашої Політики конфіденційності. Швидше за все, у даних веб-сайтів, буде власна політика конфіденційності. За ці веб-сайти ми ні в якому разі не несемо відповідальності і надаємо посилання на ці веб-сайти виключно для вашої зручності. Ви визнаєте, що використовуєте та отримуєте доступ до цих веб-сайтів виключно на свій ризик. Ви несете відповідальність за перевірку політики конфіденційності цих веб-сайтів, щоб дізнатися, як вони обробляють ваші особисті дані.

Права суб’єктів персональних даних

Права суб’єктів персональних даних відповідно до законодавства України

Інформуємо вас про ваші права щодо захисту та обробки персональних даних відповідно до законодавства України:

 • знати джерела збору та місцезнаходження ваших персональних даних, цілі обробки, місцезнаходження чи місцезнаходження чи місце проживання власника чи розпорядника персональних даних, або розпорядитися, щоб ваші уповноважені представники отримали цю інформацію, якщо інше не передбачено законом;
 • отримувати інформацію про доступ до ваших персональних даних, у тому числі інформацію про будь-які треті особи, які отримали ваші персональні дані;
 • доступ до ваших особистих даних;
 • протягом тридцяти днів за відповідним запитом, якщо інше не встановлено законодавством, отримати відповідь про те, чи обробляються ваші персональні дані, та отримати зміст таких персональних даних;
 • направити суб’єкту персональних даних мотивоване заперечення проти обробки персональних даних;
 • подати обґрунтований запит на зміну або видалення ваших персональних даних будь-яким власником чи розпорядником персональних даних, якщо такі персональні дані обробляються незаконно або є неточними;
 • захист ваших персональних даних від будь-якої незаконної обробки та випадкової втрати, знищення або пошкодження, спричиненого умисним приховуванням, нерозкриттям або несвоєчасним розкриттям, а також захист від розголошення будь-якої інформації, яка не є точною або завдає шкоди честі, гідності та діловому становищу фізичної особи;
 • звертатися зі скаргами щодо обробки ваших персональних даних до уповноваженого адміністративного органу захисту персональних даних в Україні — Департаменту захисту персональних даних Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради з прав людини або до суду;
 • застосовувати засоби правового захисту у разі будь-якого порушення правил захисту даних;
 • надавати заяви про обмеження обробки даних за згодою на таку обробку;
 • відкликати вашу згоду на обробку даних;
 • знати механізм автоматичного оброблення даних;
 • захист від автоматизованого ухвалення рішень, що мають юридичні наслідки.

Права суб’єктів персональних даних відповідно до GDPR

Зверніть увагу, що коли ви зв’язуєтеся з нами, ви повинні пройти процес ідентифікації та подати свої конкретні вимоги, щоб ми могли опрацювати ваш запит і надати відповідь на законних підставах. Список даних, які ми повинні вам надати, міститься у статті 13 та статті 14 GDPR.

Зверніть увагу, що якщо ми не можемо ідентифікувати вас за допомогою повідомлень або вашого запиту до служби підтримки, або якщо ми маємо обґрунтовані підозри щодо вашої особи, ми можемо попросити вас надати свій ідентифікатор. Тільки так ми зможемо уникнути розкриття ваших особистих даних особою, яка видає себе за вас.

Ми обробляємо запити максимально швидко, але водночас просимо вас пам’ятати, що надання повної та правомірної відповіді щодо персональних даних – це складний процес, який може зайняти до місяця і навіть довше. Якщо нам потрібно більше часу для підготовки повної відповіді, ми повідомимо вас про це.

GDPR закріпив такі додаткові права суб’єктів на захист своїх персональних даних.

Право на отримання інформації

Ми готові надати суб’єктам даних інформацію про те, які особисті дані ми обробляємо. Якщо ви хочете дізнатися, які персональні дані ми обробляємо, ви можете запросити цю інформацію в будь-який час, у тому числі, зв’язавшись із співробітником Компанії захисту даних.

Право на виправлення

Якщо ви виявите, що деякі з ваших персональних даних, які ми обробляємо, невірні або застаріли, повідомте нам про це, у тому числі через співробітника захисту даних Компанії.

У деяких випадках ми не можемо змінити ваші особисті дані. Наприклад, коли ваші персональні дані вже використовувалися в договорі оферти та акцепту та/або містяться у будь-якому письмовому документі, оформленому та поданому до будь-якого державного органу або іншим чином відповідно до чинного законодавства.

Право на переносимість даних

У деяких випадках ви можете отримати або запросити, щоб ми надали ваші персональні дані будь-якій третій стороні у структурованому, широко використовуваному та машиночитаному форматі.

Право на обмеження обробки

Ви можете запросити обмеження обробки даних, щоб тільки ми могли зберегти їх. Це означає вимогу, щоб ми припинили будь-яку обробку ваших даних, крім зберігання за певних обставин.

Відкликання згоди на обробку даних та право на видалення

Якщо ми обробляємо ваші персональні дані відповідно до згоди на обробку (зокрема, з метою маркетингових розсилок), будь-яка подальша обробка може бути припинена будь-коли. Достатньо відкликати свою згоду на таку обробку.

Ви також можете скористатися своїм правом на видалення. У випадках, зазначених у статті 14 GDPR, Компанія видалить оброблювані персональні дані, крім даних, які ми зобов’язані зберігати відповідно до чинного законодавства.

Якщо ви є батьком дитини віком до 13 років (або будь-якого іншого віку, встановленого застосовним законодавством), і ви вважаєте, що ваша дитина розкрила нам будь-яку інформацію без вашої згоди, негайно повідомте нам про це, і ми видалимо цю інформацію.

Права щодо автоматизованого прийняття рішень та профілювання

Суб’єкт даних має право не піддаватися рішенню, заснованому виключно на автоматизованій обробці, включаючи профільування, яке має юридичні наслідки щодо нього чи неї або аналогічним чином суттєво впливає на нього чи її.

Ми не використовуємо особисту інформацію для маркетингу та створення онлайн-профілів.

Скарги

Наші користувачі, які мешкають у ЄС, можуть подати скаргу до Європейського наглядового органу захисту даних.

Захист приватного життя дітей

Ми свідомо не збираємо, не зберігаємо та не використовуємо особисту інформацію дітей віком до 16 років без дозволу батьків/законних представників. Якщо ви дізнаєтесь, що ваша дитина надала нам особисту інформацію без вашої згоди, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою support@lilymily.com.

Частини Lily Mily, такі як Програми призначені для використання дітьми. Ми обмежили збирання персональних даних дітей до мінімуму. Ми не збираємо особисті дані дітей, які не досягли віку, що дозволяє надавати свої особисті дані, або які не можуть надати свою дійсну згоду відповідно до COPPA або GDPR. Ми розуміємо, що дитина, яка не досягла віку, необхідного для надання дійсної згоди, може спробувати отримати доступ до Lily Mily та надати згоду, коли це необхідно (наприклад, для використання нами необов’язкових файлів cookie). Тому ми просимо всіх користувачів програм вказувати свій вік. Ми не просимо дітей молодшого віку, для якого потрібна згода батьків (наприклад, США — 13 років, ЄС — 16 років), надавати свої особисті дані. Якщо ви є батьком або опікуном і вважаєте, що ваша дитина надала свої особисті дані без вашої згоди, зв’яжіться з нами. Перш ніж ми видалимо будь-яку інформацію, ми можемо запитати підтвердження особистості, щоб запобігти зловмисному видаленню інформації. Якщо ми виявимо, що дитина надала нам особисті дані без згоди батьків, ми видалимо її або її інформацію якнайшвидше. Натисніть тут , щоб ознайомитися з нашою політикою конфіденційності для дітей.

Наша політика безпеки

Ми створили Lily Mily, використовуючи стандартні заходи безпеки та інструменти автентифікації для захисту особистих даних. Ми та треті сторони, які надають нам послуги, також забезпечуємо технічні та фізичні заходи безпеки для захисту ваших особистих даних. Наші заходи безпеки включають захищені мережі, протокол SSL, надійні паролі, обмежений доступ наших співробітників до ваших особистих даних та анонімність особистих даних (якщо це можливо).

На жаль, ми не можемо гарантувати запобігання втрати або неправомірного використання ваших особистих даних або безпечної передачі даних через Інтернет через їх характер. Ми настійно рекомендуємо вам захистити будь-який пароль, який у вас може бути Lily Mily, і нікому його не повідомляти.

Авторське право ©

Усі медіафайли на сайті lilymily.com та в мобільних додатках Lily Mily Coloring book-game for Toddlers та Lily Mily Drawing for Kids («Додатки») (спільно звані «Lily Mily»). захищені законом. Якщо будь-яке інше джерело використовує будь-які медіафайли, які вже представлені на нашому сайті, ви потенційно порушуєте авторські права, тому можуть бути подані позови про авторські права.

Зміни у Політиці конфіденційності

Ми залишаємо за собою право змінювати цю Політику конфіденційності у будь-який час. Ми будемо публікувати зміни на Веб-сайті та в Додатках, щоб ви завжди знали, які особисті дані ми збираємо, використовуємо та розкриваємо. Якщо у нас є ваша адреса електронної пошти, ми надішлемо вам повідомлення про внесені нами зміни.

Зв’яжіться з нами Якщо у вас є питання щодо нашої Політики конфіденційності, зв’яжіться з нами: Адреса: INPREZA LLС, 55A, Predslavynska str., apt.8, Kyiv, 03150, Ukraine. Адреса електронної пошти: support@lilymily.com